خطا
  • JFTP::write: Bad response


بسته پیشنهادی سبز

در صورتی که به استفاده از پیام کوتاه به عنوان رسانه ای ارتباطی و چند منظوره فکر می کنید و نظرات و جلب رضایت مشتریان و  افرادی که به نوعی با آنها در ارتباط هستید برای شما و سازمان مطبوع شما مهم است بسته پیشنهادی سبز برای شما پیکربندی شده است

امکانات بسته پیشنهادی سبز به شرح زیر می باشد.

مقایسه امکانات مختلف بسته های پیشنهادی اس ام اس پنل

ارسال و دریافت  پیام کوتاه : ارسال SMS بصورت انفرادی و گروهی و تبلیغاتی ، با امکان حذف خودکار شماره تکراری و نادرست

ارسال متناظر : فرض کنید می خواهید به ۱۰۰ نفر پیامک ارسال کنید ولی متن هرکدام متفاوت است ، با استفاده از این سرویس ، در یکی از ستون های یک فایل اکسل شماره موبایل و در ستون دیگر متن را وارد می کنید و این فایل را در سیستم ایمپورت می کنید و دکمه ارسال را میزنید ، متن هرکس برای وی ارسال می گردد

ارسال هوشمند : توسط این ماژول قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که موجودی و بدهی هر یک از مشتریان برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید : آقای محمد مرندی اعتبار شما ۱۲۳۰۰ ریال می باشد ، برای اینکار کافیست یک فایل اکسل ایجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید ، سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه "مرحله بعد" را کلیک کنید ، جمله را تکمیل کنید و دکمه ارسال را بزنید .

ارسال هوشمند از دفترچه تلفن : با استفاده از این قابلیت می توانید هر عنوانی ، نظیر نام اشخاص ، تاریخ مناسبتی خاص ، کلمه آقا یا خانم و ... را انتخاب نمایید و با ترکیب آنها با فیلد متناظر که قبلا در دفترچه تلفن آورده شده ( مانند تاریخ مناسبت خاص ، نام و نام خانوادگی و.... ) و متن مورد نظر پیامکی اختصاصی برای هر فرد به صورت جداگانه ارسال نمائید ( به عنوان مثال : جناب آقای محمد صالحی تولد شما را تبریک عرض می کنیم )

ارسال از موبایل : بدون نیاز به اینترنت می توانید از گوشی موبایل خود به سامانه دستور ارسال پیامک خاص و  یا متن مورد نظر خود را دهید و در عرض چند ثانیه و با یک دستور هزاران پیامک را به مخاطبان مورد نظر برسانید .

کارت ویزیت v-card : با استفاده از این سرویس فیلدهای نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ، تلفن و ... را پر کنید و شماره موبایل گیرندگان را مشخص نمایید و دکمه ارسال را بزنید ، روی گوشی گیرندگان این پیغام درج می شود که باید این پیامک را در دفترچه تلفن گوشی خود ذخیره نمایید و پس از ذخیره، مشخصات مورد نظر شما در دفترچه تلفن گوشی گیرنده ذخیره می گردد .

پیامک مناسبت و یادآوری : در تاریخ خاصی که قبلا در دفترچه تلفن برای شخص تعیین نموده اید ، مناسبت ، تولد ، تاریخ اتمام قرارداد بیمه خودرو ، یادآوری نوبت پزشک معالج و ... به صورت خودکار توسط سیستم به شخص مورد نظر اعلام می شود .

پاسخ خودکار و تبلیغاتی به پیام دریافتی : به صورت اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافتی شما پاسخ داده خواهد شد (مثلا : پیام شما دریافت شد و به زودی مورد بررسی قرار خواهد گرفت با سپاس تیم پشتیبانی فنی سامانه پیامکهای تبلیغاتی ایران )

نظرسنجی و مسابقه : شما می توانید همانند برنامه ۹۰ و یا هر سیستم دیگر مسابقه و نظر سنجی یک مسابقه پیامکی یا نظرسنجی پیامکی برگزار نمایید ، سئوالات را مشخص نمایید ، از بین جواب های صحیح قرعه کشی نمایید ،همچنین این امکان را دارید که ۶ مدل نمودار مختلف به صورت اتوماتیک و دریافت خروجی کاملا جداگانه برای هر بخش ایجاد نمائید (نظیر : جواب های صحیح و غلط ... )

انتقال ( Divert )  پیام: پیامک های دریافتی خود را به یک یا چند شماره موبایل خاص انتقال (Forward) نمایید ( از قابلیت های اضافه این سیستم نسبت به سایر سیستمها این است که در هنگام انتقال پیام شماره مویایل شخص ارسال کننده پیامک نیز در ابتدای پیامک آورده خواهد شد )

منشی پیامک : به ازای هر پیام دریافتی یک پاسخ مشخص به شماره مبدا پیام ارسال خواهد شد (به عنوان مثال اگر عدد ۱ را به شماره سامانه ارسال شود ، لیست سرویسها و خدمات ارسال خواهد شد )

تراکنش های مالی : کلیه گزارشات تراکنش های مالی نرم افزار ارسال پیامک شما به صورت دقیق در این بخش ارائه می شود .

بازگشت اعتبار ارسال ناموفق : اگر به هر دلیلی نظیر قطعی مخابرات ، قطعی اینترنت شما و ... ارسال های شما به درگاه مخابرات ارسال نشود ، اعتبار کسر شده به حساب شما برگشت داده خواهد شد .

دریافت شماره از فایل های : ورودی شماره ها از اکسل ، فایل تکست یا از دفترچه تلفن سامانه ارسال پیام کوتاه (SMS)

تعیین شماره ارسال پیامک : ارسال SMS با شماره اشتراکی ۱۴ رقمی پنل IrSmsAds(رایگان) یا با شماره اختصاصی خریداری شده توسط شما.

ارسال پیامک طولانی : امکان دریافت و ارسال SMS های طولانی تا ۱۰ پیام (در فارسی ۶۸۰ کاراکتر و در انگلیسی ۱۶۰۰ کاراکتر (Long SMS)

ارسال زماندار : با زمانبندی ارسال پیامک ها به مخاطبان مشخص می کنید که در زمان مشخص ، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل ارسال SMS شده باشید ، پیامک ها به صورت خودکار ارسال شده و مخاطبان را از موضوع مورد نظر شما مطلع می سازد ( یکی از امکانات بالقوه سامانه پیام کوتاه تبلیغاتی ایران در مقایسه به به سایر نرم افزارها و یا سیستمهای ارسال پیامک با بستر سخت افزاری (GSM Modem و..... ) این است که شما می توانید برای ارسال زمان بندی شده دوره تکرار نیز تعیین کنید به عنوان مثال هر هفته یکشنبه ساعت ۱۲ ظهر یا هرروز ساعت ۱۸ متن خاصی به مخاطبان تائین شده ارسال شود )

ارسال منطقه ای یا صنف شغلی خاص : کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای سامانه پیامک های تبلیغاتی ایران بارگذاری شده است ، تعداد شماره موبایل های این بانک حدود ۳۱ میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد ، شما می توانید به صورت سلسله مراتبی و دقیق منطقه مورد نظر خود را برای ارسال پیامک انتخاب نمائید (مثال : آذربایجان غربی > بوکان > شماره های دائمی ) و به تعداد مشخص و یا همه این شماره ها پیامک های خود را ارسال نمایید .

گزارشات ارسالی : که به شما امکان تهیه گزارشی کاملا دقیق با امکان خروجی Excel را می دهد . شما در این قسمت می توانید گزارشات را از سیستم حذف نمائید.

حذف شده ها : همانند کامپیوترهای شخصی پنلی که در اختیار شما قرار داده می شود دارای یک سطل زباله پیامک بوده و پیامک های حذف شده شما به این بخش منتقل می شوند و پس از اطمینان از حذف می توانید آنها را از این بخش نیز حذف نمایید .

دفترچه تلفن : دفترچه تلفنی کاملا مجهز که با استفاده از این دفترچه می توانید گروه های کاربری (مانند همکاران و یا مشتریان خاص VIP ) ایجاد و سپس اشخاص مورد نظر را در هر گروه قرار دهید ، شماره های خود را می توانید از یک فایل اکسل در عرض چند ثانیه و یا به صورت دستی وارد سامانه نمائید ، فیلد هایی مانند : نام ، نام خانوادگی ، شرکت ، ایمیل ، فکس ، جنسیت ، موبایل ، شهر ، استان ، آدرس ، کدپستی ، توضیحات ، تاریخ تولد و تاریخ مناسبات در این بخش تعبیه شده اند .

انتقال به URL : این سرویس مختص برنامه نویسانی که قصد دارند نرم افزارهای تحت وب خود را مجهز به قابلیت ارسال و دریافت پیامک نمایند و یا سیستمهای نرم افزاری آنلاین و تحت وب مانند سیستم های ارتباط با مشتریان (CRM) و سیستم های فروشگاهی و اطلاع رسانی می باشد با استفاده از این قابلیت می توانید پیامک را از سایت خود ارسال نمایید و یا از طریق سایت خود دریافت نمائید.

پشتیبانی آنلاین : همواره در سیستم های ارسال پیامک و همچنین خدمات اینترنتی پشتیبانی از مهمترین مسائل بوده است ، سامانه پیامک های تبیغاتی ابران با تعبیه بخش ارسال درخواست پشتیبانی در سامانه پیامک کیفیت این بخش را به حداکثر رسانده است ، پس از ثبت تیکت (درخواست رسیدگی) توسط شما در هر ساعت از شبانه روز یک پیامک به کارشناسان مربوطه آن بخش ارسال شده ، کارشناس مطلع در حداقل زمان ممکن تیکت شما پاسخ خواهد داد، تا زمان دریافت پاسخ درخواست نیازی به حضور پشت کامپیوتر نیست و به محض اینکه درخواست شما پاسخ داده شود یک پیامک به موبایل شما ارسال خواهد ، در ساعات اداری نیز پشتیبانی تلفنی از طریق شماره ۶۶۳۹۳۹۳-۰۲۶۱ امکان پذیر می باشد ، دفترچه راهنمای ۶۰ صفحه ای نیز برای راهنمایی گام به گام شما از شما از سامانه تهیه گردیده است که بصورت مستقیم از کنترل پنل کاربری قابل دریافت است

هدیه : یک عدد شماره ۱۴ رقمی رند مانند ۳۰۰۰۴۸۳۱۳۲۳۳۳۴ به همراه پنل کاربری به شما اهدا می شود ، با این شماره می توانید پیامک دریافت نمایید و ازکلیه امکاناتی که در بالا نام برده شد استفاده نمایید.

قیمت بسته پیشنهادی فوق به همراه  ۱۰۰۰ پیام کوتاه هدیه و یک شماره ۱۴ رقمی رند رایگان ۱.۰۵۰.۰۰۰ریال می باشد .