خطا
  • JFTP::write: Bad response


کاربرد سامانه پیامک تبلیغاتی ایران در یک اداره و یا سازمان دولتی یا غیر دولتی چیست ؟

این سوالی است که ممکن است برای برخی افرادی که پیشنهاد استفاده از سیستم ما را در سازمان خود دریافت نموده اند پیش آمده باشد !

پاسخ این سوال را میتوان در یک جمله خلاصه کرد !

ارتباط دائمی ، دقیق ، موثر و سریع با مخاطبان سازمان

ارتباط کلمه ای است که میتوانند بیانگر  طیف گسترده ای از راهکارها باشد ، راهکار هایی که هر کدام به شیوه خود دارای مزایا و معایبی هستند .

به زمانی باندیشید که مقرر شده جلسه ای به صورت گسترده برای کارشناسان یک سازمان برگذار شود و طبق دستورات رسیده همه موظف به شرکت در این جلسه می باشند .

راهکار اول:

تماس تلفنی با بیش از ۲۰۰ نفر !! آیا واقعا امکان پذیر است ؟ ایا نیروی انسانی کافی برای انجام این کار را دارید ؟ آیا به هزینه تلفن فکر کرده اید ؟ این بد ترین راه می باشد .

راهکار دوم :

ارسال پیام از طریق اتوماسیون اداری ( درصورت وجود ) ، اما در زمانهای خارج از ساعات کاری چه میتوان کرد ؟ اگر سیستم اتوماسیون اداری برای همه در دسترس نباشد ؟ و یا برخی از افراد به ندرت از آن استفاده نمایند ؟

راهکار سوم :

ارسال ایمیل انبوه اطلاع رسانی ؟! برای تمام افرادی که دارای پست الکترونیک هستند ایمیل ارسال نمائید ! آیا آنها به موقع ایمیل را خواهند دید ؟ آیا همه آدرس ها همچنان معتبر است ؟ تکلیف افرادی که دسترسی به پست الکتورنیک ندارند چیست ؟

راهکار نهایی و قطعی :

ارسال پیام کوتاه به تمام افراد مورد نظر ! امروره تقریبا تمامی افراد حداقل از یک خط تلفن همراه برخوردار بوده و همیشه تلفن همراه خود را در دسترس دارند .

تلفن همراه وابسته به مکان و موقعیت مخاطب وایسته نیست و شخص در هر شرایطی میتواند پیامک های دریافتی خود را بررسی نماید

با استفاده را قابلیتهای مختلف سـامانه پـیامک تبلیـغاتی ایـران میتوانید :

در هر زمان بدون هیچگونه اتلاف وقت و محدودیت به تمامی مخاطبین خود پیام کوتاه ارسال نمائید و از آنها درخواست تائید دریافت پیام کوتاه را نمائید (ماژول ارسال و دریافت )
زمان برگذاری جلسات سازمانی را طبق برنامه ریزی قبلی در سیستم تعرف نموده و در چند نوبت به مخاطبین سازمان یادآوری نمائید. ( ماژول ارسال زمان بندی شده )
مناسبت ها و اعیاد ملی مذهبی را بوسیله پیام کوتاه و شماره اختصاصی به مخاطبان مورد نظر خود تبریک بگوئید. ( ماژول ارسال زمان بندی شده )
انتقادات و پیشنهادات را از طریق سامانه پیام کوتاه دریافت و رسیدگی نمائید ( ماژول پیامک های دریافتی )
عملکرد سازمان را مورد نظر سنجی عمومی قرار داده و از نتایج ان را به صورت آماری استفاده نمائید. ( ماژول مسابقه و نظر سنجی )
زمانبندی وقایع مورد نظر خود را به صورت خورکار به متقاضیان از طریق پیام کوتاه ارسال نمائید ( ماژول منشی و پاسخ خودکار تبلیغاتی )
و بسیاری از کاربرد های دیگر که با استفاده از ماژولهای مختلف سامانه پیام کوتاه ما برای شما در دسترس خواهد بود.

برای کسب اطلاع بـیشتر با بخش فروش سـامانه پـیامک تبلیـغاتی ایـران تماس حاصل نمائید.