خطا
  • JFTP::write: Bad response


نیاز به ارسال اطلاعات کاربری جهت احراز هویت شماره های تخصیص داده شده

با عرض سلام خدمت کاربران گرامی

بنا به اطلاعیه اپراتور، تمامی کاربران محترم می بایست نسبت به تکمیل و ارسال اطلاعات خود به عنوان مالک خطوط پیامکی اقدام نمایند. لذا از کلیه کاربران محترم خواهشمندیم فایلهای زیر را دریافت و تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۱۷ نسبت به تکمیل اطلاعات برای هر یک از خطوط  ۳۰۰۰ یا ۵۰۰۰۲ ثبت شده در پنل کاربری خود , ارسال آن به ایمیل sales (at) irsmsads dot com اقدام نمایند. بدیهی است که در صورت عدم ارائه کامل و دقیق ( تمام فیلد های درخواستی فایل اکسل باید تکمیل گردد و خالی یا اشتباه بودن هر فیلد باعث حذف شماره خواهد شد )اطلاعات عواقب حذف شماره ها بر عهده کاربر خواهد بود.
لطفا به همراه رم های زیر تصویر کارت ملی و مجوز مروبطه ( در صورتی که از کاربری های خاص دارویی ، پزشکی ، گردشگری و .... برای سامانه بهره مند هستید  )را نیز پیوست نمائید . ( اگر قبلا نیز اطلاعات را ارسال نموده اید لطفا مجدد نسبت به  ارسال این اطلاعات  اقدام نمائید )

توجه داشته باشید که اطلاعات  شماره های ۳۰۰۰ را در یک فایل و شماره های ۵۰۰۰۲ را در فایل دیگری ذخیره نمایید. شماره های ۱۰۰۰ و ۰۲۱ نیازی به تکمیل اطلاعات ندارند.

دریافت فرم ثبت شماره های ۳۰۰۰             دریافت فرم ثبت شماره های ۵۰۰۰۲

ارسال پیامک تبلیغات انتخابات شورا شهر و روستا های ایران

ارسال پیامک تبلیغاتی و پنل SMS ویژه انتخابات شورا

با تخفیف ویژه کاندیداهای انتخابات شورا شهر و روستاهای ایران

با توجه به نزدیک شدن زمان آغاز انتخابات نامزدهای شورا و روستای کشور ، سامانه پیامک تبلیغاتی ایران با فراهم آوردن امکانات لازم در این خصوص و با افزایش ظرفیت سیستمها آماده ارائه پنل ارسال و دریافت پیام کوتاه به کاندیداهای محترم در سراسر کشور می باشد .

شما به  عنوان کاندیدا انتخابات شورا و یا مسئول ستاد انتخاباتی میتوانید برای آغاز تبلیغات از طریق پیامک کوتاه در زمان مجاز  ، جهت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۰۹۳۵۲۳۶۳۰۰۶ تماس حاصل نمائید .

بانک شماره موبایل اهواز جهت ارسال هدفمند به سیستم اضافه شد

به اطلاع کاربران گرامی سامانه پیامک تبلیغاتی ایران می رساند بانک شماره شهراهواز براساس کدپستی به بخش ارسال هدفمند سامانه پیامک تبلیغاتی ایران اضافه شد.

شایان ذکر است این بانک صرفا از طریق خود پنل در سدترس شما بوده و فقط میتوانید بعد از ارسال ،گزارش ارسال را به همراه شماره های دریافت کننده دانلود نمائید و امکان فروش مستقیم این بانک به صورت مستقل وجود ندارد.

برای ثبت نام و فعال سازی  آنلاین از دکمه مربوطه سمت راست همین صفحه استفاده نمائید.

موفق باشید

امکان ارسال پیامک از طریق شماره های تهران با کد ۰۲۱ فراهم شد

با سلام

به اطلاع کاربران گرامی می رساند با توجه به فراهم آمدن بستر فنی جهت ارسال پیامک از طریق تلفن های ثابت و با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با اپراتور امکان ارسال پیامک با کد ۰۲۱ و با شماره تلفن شما فراهم شده است .

برای اطلاعات بیشتر در خصوص این سرویس و آشنایی با تعرفه ها ، مزایا و معایب این سرویس به این صفحه مراجعه نمائید

 سامانه پیامک تبلیغاتی ایران

پیشرو در ارائه سرویسهای نوین در زمینه پیام کوتاه

بانک شماره طبقه بندی شده شیراز،اصفهان ،مشهد،گیلان به ارسال هدفمند افزوده شد

به اطلاع تمامی کاربران گرامی می رساند:

در راستای بهبود کاربرد تبلیغاتی سامانه و همچنین جلب رضایت کاربران و استفاده کنندگان از سرویسهای پیام کوتاه در اقصی نقاط کشور بانک شماره موبایل طبقه بندی شده بر اساس کدپستی ( ارسال هدفمند منطقه ای پیام کوتاه ) برای شهرهای مشهد ، اصفهان ، شیراز و گیلان اضافه شد.

مشتریان فعلی سامانه بدون نیاز به هیچ تغییر می توانند از طریق قسمت ارسال < ارسال هدفمند < ارسال جدید به این بانک شماره ها دسترسی پیدا نموده و پس از ارسال به هر منطقه بانک شماره را دانلود و دخیره نمایند

کاهش تعرفه ارسال پیامک در سامانه پیامک تبلیغاتی ایران

به اطلاع  می رساند

در راستای افزایش رضایتمندی و همچنین کاهش هزینه های تبلیغات از طریق پیامک برای  شما کاربران گرامی ، بعد از انتقال حساب کاربری  به پنل عددی تعرفه ارسال پیامک بسته به شارژ کاهش پیدا خواهد نمود !

این کاهش برای سطح اول معادل ۵ ریال (از ۱۲ به ۱۱.۵ ) و در دیگر سطوح قیمتی نیز به نسبت کاهش پیدا نمود ه است، این تغییر تعرفه شامل تغییر محدوده هر تعرفه نیز می باشد .

با احترام

روابط عمومی پیامک تبلیغاتی ایران

انتقال تمامی کاربران به نسخه جدید (عددی) سامانه

به اطلاع کاربران گرامی می رساند در راستای بهبود خدمات ارائه شده و افزایش سهولت استفاده از سیستم پاره ای از تغییرات در پنل تحت وب سامانه پیامک تبلیغاتی ایران اعمال گردیده است.

از ملموس ترین تغیرات ایجاد شده می توان به مبنای محاسبه اعتبار شما بر اساس تعداد پیام به جای اعتبار ریالی ، تغییرات در برخی آیکون ها و ساختار ظاهری سیستم و افزوده شدن برخی بخش های جدید می باشد.

در راستای اعمال این تغییرات لازم است تا کاربران با ورود به نسخه فعلی پنل کاربری با همان اطلاعات دسترسی فعلی نسبت به پشتیبان گیری از اطلاعات دفترچه تلفن و یا گزارش پیامک های ارسالی و دریافتی اقدام نمائید.سپس از طریق ایجاد یک تیکت پشتیبانی درخواست انتقال پنل کاربری را ایجاد نمائید .

شایان ذکر است اطلاعت دفترچه تلفن مانند تاریخ تولد غیر قابل انتقال ازطریق خروجی اکسل می باشد و بایستی در صورت نیاز این اطلاعات را به صورت دستی یادداشت نمائید.

لطفا توجه داشته باشید تمامی اطلاعات مانند منشی پیام و پاسخ خودکار ایجاد شده بایستی در نسخه جدید مجددا ایجاد شوند

پس از انجام انتقال به پنل عددی اطلاعات دسترسی به تلفن همراه و ایمیل شما ارسال خواهد شد ( برای انجام انتقال لازم است تا کد ملی خود را قبلا در اختیار سامانه پیامک تبلیغاتی ایران قرار داده باشید )

امید است تلاشهای ما برای بهبود راهکارهای ارائه شده باعث رضایتمندی روز افزون شما کاربران و مشتریان گرامی گردد.

پیروز و سربلند باشید

روابط عمومی