خطا
  • JFTP::write: Bad response


نحوه ی خروج از بلک لیست اپراتور ۳۰۰۰

با توجه به افزایش تعدادی افرادی که خطوط تلفن همراه خود را برای جلوگیری از دریافت پیامک های تبلیغاتی مسدود کرده اند (خط خود را بلک لیست نموده اند ) .لذا عده ایی از کاربران پنل پیامک که قصد ارسال اس ام اس اطلاع رسانی دارند دچار مشکل شده اند . از سال ۹۲ اپراتور همراه اول برای رفع این مشکل خطوط پیامکی را به دو نوع تبلیغاتی و خدماتی تفکیک کرده است.

خطوط تبلیغاتی : افرادی که پیامک را به صورت انبوه برای گیرندگان ناشناس جهت تبلیغ محصول خود ارسال می کنند خطوط پیامکی آنها تبلیغاتی است .

خطوط خدماتی :افرادی که پیام خود را به تعدادی افراد خاص (مشتریان ، کارمندان و ...) که با رضایت شماره خود را در اختیار قرار داده اند ارسال می کنند .شماره این افراد می تواند شامل خطوط خدماتی می باشد.

چگونه خط پیامکی خود را خدماتی نماییم ؟

زمانی که شما یک خط اختصاصی را خریداری می کنید ، خط شما تبلیغاتی محسوب می شود ، در صورتی که شما نیاز به خط خدماتی دارید باید فرم ، تعهد نامه خروج از بلک لیست را تکمیل و ارسال نمایید. شرایط و فرم خروج از بلک لیست هر اپراتور متفاوت است. شرایط خروج از بلک لیست اپراتور ۳۰۰۰ به شرح زیر است:

توجه: در صورتی که از خطوط خدماتی بدون رضایت کاربر پیام تبلیغاتی ارسال شود اپراتور برای شما جریمه ی سنگینی در نظر می گیرد.

نحوه ی خدماتی کردن خطوط اپراتور ۳۰۰۰:

اپراتور ۳۰۰۰ تنها خطوط حقوقی را از بلک لیست خارج می نمایید .

نحوه ی خروج از بلک لیست اشخاص حقوقی : ابتدا مانند فرم مربوطه( تمام اطلاعات داخل فرم) را در سربرگ خود وارد و تکمیل نموده و فرم تکمیل شده را داخل سربرگ همراه با روزنامه رسمی شرکت به ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایید . ذکر شناسه ملی ، شماره ثبت و کد اقتصادی شرکت در فرم اجباری می باشد.

همچنین نمایندگان محترم سامانه پیامک تبلیغاتی ایران می توانند فرم خود را به ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایند.

نکته ۱ : فرم حقوقی حتما باید مهر و امضا شده باشد .

نکته ۲ : لطفا در متن تعهد نامه ذکر نمایید که افراد با رضایت پیام از شرکت شما دریافت می کنند .

نکته ۳ : افرادی که کسب و کار آنها در تهران است بعد از تایید شدن فرم ، اصل فرم را باید به آدرس شرکت ایده پردازان الکترونیک ارسال نمایند .

نکته ۴ : لطفا مشخصات وارد شده در فرم با مشخصات ثبت شده پنل اس ام اس یکسان باشد .

نکته ۵ : مدارسی که شماره ی ثبت ندارند می بایست کد آموزشگاهی و یا کد مدارس را از آموزش و پروش گرفته و در انتهای فرم ذکر نمایند.

نکته ۶ : حسینه ها جهت تکمیل فرم می بایست از وزارت ارشاد مجوز کسب کرده و شماره ی آن را در فرم ذکر نمایند.

نکته ۷ : مساجد جهت تکمیل فرم شناسه ملی شان را از اداره اوقاف دریافت نموده و در فرم ذکر نمایند.

نکته ۷ : سازمان ها و ارگان های دولتی که شماره ی ثبت ندارند می توانند شماره ی ثبت خود را در فرم ذکر ننمایند.

نکته ۸ : لطفا در موضوع حتما اعلام نمایید کاربران با رضایت شماره را در اختیار شما قرار داده اند.

نکته ۹ : فرم ها در تاریخ ۲۰ ام هر ماه پس تایید مگفا به مخابرات ارسال می گردند.

در صورت تکمیل بودن مشخصات خطوط شما حداکثر بعد از ۴۰ روز کاری از بلک لیست خارج می شود .

لطفا فرم حقوقی را از طریق این لینک دانلود نمایید.

کاربر گرامی، تا اطلاع ثانوی درخواست‌های خدماتی‌سازی حقیقی از سوی اپراتور پذیرفته نخواهد شد.