خطا
  • JFTP::write: Bad response


نحوه ی خروج از بلک لیست اپراتور ۱۰۰۰

با توجه به افزایش تعدادی افرادی که خطوط تلفن همراه خود را برای جلوگیری از دریافت پیامک های تبلیغاتی مسدود کرده اند (خط خود را بلک لیست نموده اند ) .لذا عده ایی از کاربران پنل پیامک که قصد ارسال اس ام اس اطلاع رسانی دارند دچار مشکل شده اند . از سال ۹۲ اپراتور همراه اول برای رفع این مشکل خطوط پیامکی را به دو نوع تبلیغاتی و خدماتی تفکیک کرده است.

خطوط تبلیغاتی : افرادی که پیامک را به صورت انبوه برای گیرندگان ناشناس جهت تبلیغ محصول خود ارسال می کنند خطوط پیامکی آنها تبلیغاتی است .

خطوط خدماتی :افرادی که پیام خود را به تعدادی افراد خاص (مشتریان ، کارمندان و ...) که با رضایت شماره خود را در اختیار قرار داده اند ارسال می کنند .شماره این افراد می تواند شامل خطوط خدماتی می باشد.

چگونه خط پیامکی خود را خدماتی نماییم ؟

زمانی که شما یک خط اختصاصی را خریداری می کنید ، خط شما تبلیغاتی محسوب می شود ، در صورتی که شما نیاز به خط خدماتی دارید باید فرم ، تعهد نامه خروج از بلک لیست را تکمیل و ارسال نمایید. شرایط و فرم خروج از بلک لیست هر اپراتور متفاوت است. شرایط خروج از بلک لیست اپراتور ۱۰۰۰ به شرح زیر است ..

توجه: در صورتی که از خطوط خدماتی بدون رضایت کاربر پیام تبلیغاتی ارسال شود اپراتور برای شما جریمه ی سنگینی در نظر می گیرد .

نحوه ی خدماتی کردن اپراتور ۱۰۰۰ :

اپراتور ۱۰۰۰ تنها خطوط افراد حقوقی را خدماتی می نماید . برای خارج نمودن خطوط از بلک لیست ابتدا می بایست فرم مربوطه را دانلود و سپس فرم را داخل سربرگ شرکت وارد نموده و موارد حقوقی را تکمیل نمایید.
لطفا پس از تکمیل فرم ، فرم را همراه با روزنامه رسمی شرکت به ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایید.
توجه داشته باشید ذکر نام شرکت ، شماره ثبت نام شرکت ، شناسه ملی شرکت ، کد اقتصادی شرکت ، نام مدیرعامل ، نام خانوادگی مدیرعامل ، کد ملی مدیرعامل و همراه مدیرعامل در ایمیل الزامی می باشد.
در صورتی که شرکت شما ثبت شده بوده و فاقد کد اقتصادی می باشد ، لطفا با شرکت تماس حاصل نمایید . ( ۹۸۷ ۲۷ ۸۷ ۹۱۲ )
با عنایت به دستور شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در خصوص ممنوعیت تبلیغات پیامکی موسسات و تعاونی های غیر مجاز لطفا یک نسخه از مجوز اعطایی بانک مرکزی جمهوری اسلامی نیز دریافت و ارسال نمایید.
طبق دستور شرکت ارتباطات سیار درخواست های خدماتی فقط یک روز در ماه قابل بررسی می باشد ، لذا جهت ارسال درخواست ها تا ۱۹ هر ماه اقدام نمایید.بدیهی است پس از تاریخ مذکور فرایند فعال سازی به ماه بعد موکول خواهد شد.
لازم به ذکر است پس از بررسی فرم توسط اپراتور ، ۳۰ الی ۴۰ روز کاری فرآیند خدماتی کردن خطوط توسط اپراتور به طول می انجامد.
دقت نمایید در صورتی که فرم شما دارای مشکل بوده و نیاز به اصلاح داشته باشد نتیجه ی آن از طریق ایمیل خدمت شما اعلام خواهیم گشت.

لطفا برای دانلود فایل خروج از بلک لیست اپراتور ۱۰۰۰ برروی لینک کلیک نمایید .