خطا
  • JFTP::write: Bad response


خروج از بلک لیست اپراتور ۰۲۱

با توجه به افزایش تعدادی افرادی که خطوط تلفن همراه خود را برای جلوگیری از دریافت پیامک های تبلیغاتی مسدود کرده اند (خط خود را بلک لیست نموده اند ) .لذا عده ایی از کاربران پنل پیامک که قصد ارسال اس ام اس اطلاع رسانی دارند دچار مشکل شده اند . از سال ۹۲ اپراتور همراه اول برای رفع این مشکل خطوط پیامکی را به دو نوع تبلیغاتی و خدماتی تفکیک کرده است.

خطوط تبلیغاتی : افرادی که پیامک را به صورت انبوه برای افراد ناشناس جهت تبلیغ محصول خود ارسال می کنند خطوط پیامکی آنها تبلیغاتی است

خطوط خدماتی :افرادی که پیام خود را به تعدادی افراد خاص (مشتریان ، کارمندان و ...) که با رضایت شماره خود را در اختیار قرار داده اند ارسال می کنند .شماره این افراد می تواند شامل خطوط خدماتی باشد .

چگونه خط پیامکی خود را خدماتی نماییم؟

زمانی که شما یک خط اختصاصی را خریداری می کنید ، خط شما تبلیغاتی محسوب می شود ، در صورتی که شما نیاز به خط خدماتی دارید باید فرم ، تعهد نامه خروج از بلک لیست را تکمیل و ارسال نمایید. شرایط و فرم خروج از بلک لیست هر اپراتور متفاوت است.

توجه: در صورتی که از خطوط خدماتی بدون رضایت کاربر پیام تبلیغاتی ارسال شود اپراتور برای شما جریمه ی سنگینی در نظر می گیرد.

قابل توجه کاربران گرامی امکان خدماتی نمودن خطوط ۰۲۱ تا اطلاع ثانوی از سمت اپراتور ۰۲۱ انجام نمی گردد.

شرایط خروج از بلک لیست اپراتور ۰۲۱ به شرح زیر است:

اپراتور ۰۲۱ تنها خطوط حقوقی ( خطوطی که قبض آنان نیز به نام شرکت میباشد ) را خدماتی می نماید.
تعهد نامه درسربرگ مربوط به آن شرکت که دارای شماره ثبت است چاپ شده و ممهور به مهر شرکت باشد.
تکمیل تمامی بندهای مربوطه توسط کاربر و نماینده الزامی می باشد.
قسمت پائین فرم نام شرکت ارائه دهنده ( نماینده ) نوشته شده و توسط نماینده مهر و امضاء شود.
زمان اعمال شماره از زمان دریافت اصل فرم توسط اپراتور دو هفته می باشد.
حتما مشخصات ذکر شده در فرم مربوطه با اطلاعات قبض خط شما یکسان باشد.
لطفا و حتما قبل از پست نمودن فرم تکمیل شده ، فرم را به ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایید و پس از تایید شدن فرم را برای سامانه پیامکی تبلیغاتی ایران پست نمایید

فرم را می توانید از طریق این لینک دانلود نمایید.