خطا
  • JFTP::write: Bad response


در زیر برخی از مفاهیم و موارد مهم مورد نیاز شما برای شروع کار و همچنین سوالات متدوال کاربران آورده شده است .

سامانه پیامک ، پنل پیامک یا نرم افزار ارسال پیامک چیست ؟

برای ارسال پیامک شما نیاز به یک نرم افزار دارید ، سامانه پیامک های تبلیغاتی ایران (IrSmsAds) یک نرم افزار تحت وب ( وابسته و مرتبط با اینترنت ) می باشد که روی سرورهای پدیداردیتا اجرا شده و توسط این سایت در اختیار شما قرار گرفته است ، شما می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور مختص به خودتان وارد پنل کاربری شوید ، این نرم افزار از طریق سرور به سیستمها و سرور مخابرات متصل می باشد و در نتیجه دیگر نیازی به سیم کارت و سخت افزار خاص ... جهت ارسال پیامک نیست .

هزینه استفاده از سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه چقدر است ؟

تعرفه سامانه پیام کوتاه در بسته های پیشنهادی مختلف متفاوت می باشد اما توجه داشته باشید که بسته های بالاتر دارای شماره اختصاصی رایگان هستند
هزینه استفاده از پنل ها و خطوط اختصاصی به صورت یکساله محاسبه و دریافت می شود و پس از اتمام اعتبار ریالی ارسال و دریافت پیام کوتاه  فقط نیاز است تا هزینه شارژ اعتبار ریالی پنل را از طریق واریز به حسابهای بانکی ، کارتهای شتابی و یا درگاه آنلاین بانکهای سامان ، ملت و پارسیان پرداخته و بهسته به تعداد پیام خریداری شده اطلاع رسانی و تبلیغ از طریق SMS را انجام دهید.
همانند یک سیم کارت اعتباری  ، هزینه اولیه از شما دریافت و آبومان ماهیانه نیز از حساب شما کسر میگردد ، اعتبار ریالی خریداری شده نیز مانند کارتهای شارژ این سیم کارتها می باشد.

تعرفه شارژ پنل و ارسال پیامک چقدر است ؟

تعرفه شارژ پیامک یا همان اعتبار ارسال پیامک بسته به اعتبار ریالی خریداری شده متفاوت می باشد به عنوان مثال مثال از ۱ عدد پیامک تا ۵۰۰۰ پیامک هر پیامک فارسی ۱۲ تومان و هر پیامک لاتین ۲۴ تومان می باشد

شماره اختصاصی چیست ؟

شماره ای با پیش شماره ۳۰۰۰ که به مدت یکسال در اختیار شما قرار می گیرد . این شماره را می توانید خودتان از طریق پنل کاربری بسته به نیاز در ۴ نوع ۱۴ رقمی ، ۱۲ رقمی ، ۱۰ رقمی و ۸ رقمی استعلام نموده و در صورت ازاد بودن درخواست نمائید

آیا شما نیاز به شماره اختصاصی دارید ؟

بلی و خیر ، شماره اختصاصی برای آن دسته از کاربرانی است که نیاز به دریافت پیامک به صورت مستقیم داشته و شماره اختصاصی مجازی برای آنها کافی نمی باشد .

آیا امکان خرید پنل بدون شماره اختصاصی وجود دارد و نحوه دریافت پیامک بدون شماره اختصاصی چگونه است ؟

بله ، شماره هشت رقمی ۳۰۰۰۴۶۰۳ برای ارسال پیامک در پنل های بدون شماره شما وجود دارد.

آیا برای استفاده از سامانه کتابچه راهنمایی نیز وجود دارد ؟

بله ، راهنمای سامانه از طریق گزینه پشتیبانی داخل پنل قابل دسترسی می باشد همچنین می توانید آنرا از قسمت پایین سمت راست این صفحه دانلود نمایید .

چرا برخی از شرکت های ارائه سرویس پیامک با امکانات به اصطلاح نا محدود یا به صورت رایگان و یا دوره زمانی نامحدود می فروشند ؟

!!!!!!! عمر انسان محدود می باشد ، شرایط اقتصادی ، سیل و زلزله و ... و تورم و همچنین شکست در تجارت همواره وجود داشته است و مهم تر از همه قرارداد سامانه پیامک های تبلیغاتی ایران با اپراتورها به صورت سالیانه می باشد ، همچنین حتما هزینه پشتیبانی خوب و عالی نیز به بایستی به هزینه های سیستم اضافه گردد ، اگر سامانه پیامهای تبلیغاتی ایران و یا شرکت های معتبر دیگر فعال در حوزه پیامک هزینه ای را برای پنل ها به صورت سالیانه از شما دریافت می کنند ، در اصل هزینه ای اندک بابت پشتیبانی از شما دریافت نموده اند .
همیشه ملاک برتری و ارزش خرید پایین بودن قیمت ها نیست ، اما  سامانه پیامهای تبلیغاتی ایران هزینه ای اندک از شما بابت پشتیبانی دریافت نموده  و این اطمینان را به شما می دهد که خدماتی عالی  نظیر ارتقا سخت افزاری سرور ، ارتقا و رفع مشکلات نرم افزار ، خریداری بانک شماره های مختلف و آپلود رایگان آنها روی پنل ها و ... ، همچنین در هنگام تمدید پنل ها ۲۰ درصد تخفیف  به شما ارائه خواهد داد.

اگر پاسخ سوالات خود را در این صفحه پیدا نکرده اید ، برای درج سوال پیش از خرید به این صفحه مراجعه نمائید.