خطا
  • JFTP::write: Bad response


مراحل فعالسازی سیستم مدیریت پیامک

از اینکه قصد دارید پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی ایران ( اولین ارائه کننده سامانه پیام کوتاه با امکانات کامل در استان البرز ) را به عنوان تامین کننده سرویس مدیریت پیامک انتخاب نمائید سپاس گذاریم.

برای فعالسازی سامانه ارسال پیامک انجام مراحل زیر الزامی است :

۱ - یکی از بسته های پیشنهادی را از بخش تعرفه ها انتخاب نمایید.

۲ - مقدار شارژ اولیه جهت ارسال پیامک را با توجه به برنامه تبلیغاتی خود مشخص نمایید .( تعیین قیمت ارسال ۱ پیامک در بسته های پیشنهادی غیر رایگان مبنی بر میزان پرداختی در هر شارژ برای افزایش اعتبار می باشد )

، شایان ذکر است امکان افزایش شارژ ( اعتبار ریالی برای ارسال SMS ) بعد از فعال سازی پنل بصورت آنلاین  و آفلاین فراهم می باشد شایان ذکر است ، بسته های پیشنهادی آبی ، سبز ، فیروزه ای ، نارنجی و قرمز دارای شارژ رایگان اولیه می باشند.

۳ - فرم سفارش پنل پیامک را تکمیل و پس از انتخاب بسته پیشنهادی + شارژ اولیه درخواستی با مراجعه به درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان از طریق کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب هزینه را پرداخت نمائید ، برای راهنمای پرداخت اینترنتی به این صفحه مراجعه نمائید. اگر امکان پرداخت آنلاین را ندارید پس از دریافت شماره حساب ها از طریق واریز به حساب بانکی ،انتقال کارت به کارت هزینه سرویس مورد نظر خود را پرداخت نمائید.

۴ - در صورت واریز به حساب و یا انتقال کارت به کارت با مراجعه به این صفحه فرم مشخصات مشتریان را تکمیل نمائید .

۵ - ظرف مدت ۵ دقیقه سامانه مدیریت پیامک شما فعال شده و اطلاعات دسترسی به آن به شماره موبایل و ایمیلی که  وارد نموده اید ارسال خواهد شد.

۶- با انتخاب ورود به سامانه وارد پنل مدیریت پیامک خود شده و پیامک های خود را ارسال نمایید.

برای دریافت پاسخ به سوالات به منوی پشتیبانی و راهنمایی مراجعه نمائید، در این منو علاوه بر امکان دریافت دفترچه راهنما استفاده از سامانه ، مقالات و منابع آموزشی بسیار ارزشمندی به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار دارد . اگر پاسخ سوالات خود را در این قسمت ها پیدا نکردید میتوانید با مراجعه به این صفحه فرم تماس با ما را تکمیل نموده و منتظر تماس کارشناس فروش باشید. همچنین امکان مطرح نمودن سوالات با درج تیکت پشتیانی پس از فعال سازی سامانه از طریق منوی پشتیبانی فراهم می باشد.

امیدواریم بتوانیم با امکاناتی که در سامانه پیامک تبلیغاتی ایران در اختیار شما قرار می دهیم- گسترش ارتباطات کاری ، تجاری ، اطلاع رسانی را برای شما فراهم آوریم