خطا
  • JFTP::write: Bad response


وب سرویس ، API و ارسال از طریق URL امکانی ویژه برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار می باشد که بوسیله آن می توانند نرم افزارهای خود را به قابلیت ارسال و دریافت و پیامک و انجام عملکرد ها بوسیله آن مجهز نمایند.

در این سیستم شما با داشتن یک کلمه کاربری و رمزعبور از طریق URL مشخص و استفاده از دستورالعمل ارسال پیام می توانید از طریق وب سایت خود و یا در نرم افزارهایی که تهیه کرده اید اقدام به ارسال پیام کوتاه نمایید.
بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان درگاه ارسال و دریافت پیامک ، در سامانه پیامک تبلیغاتی ایران وب سرویس و ارسال از طریق URL برای کاربران رایگان بوده و به محض درخواست برای کاربران گرامی فعال می گردد.

یک مثال از کاربرد این سیستم را جهت توضیح بیشتر در زیر آورده ایم

یک وب سایت فرهنگی- ادبی تصمیم دارد در وب سایت خود بعد از فرم ثبت نام (که شما موبایل اعضاء را نیز در آن اخذ می کند) یک بیت شعر حافظ به صورت تصادفی را برای عضو جدید ارسال نماید. در این حالت برنامه نویس فرم ثبت نام اعضای سایت شما را نوشته و برنامه انتخاب شعر تصادفی حافظ را نیز آماده می نماید و با استفاده از گذرگاه (Gateway) سامانه پیامک تبلیغاتی ایران ، پیامک های خود را ارسال می نماید.

اگر نرم افزار و یا وب سایت شما به این سرویس مجهز نمی باشد - همین حالا با ما تماس بگیرید تا با هماهنگی تیم برنامه نویسی سیستم شما را به پیام کوتاه مجهز نمائیم.

 

وب سرویس مناسب برنامه نویسان :

این سرویس شامل ابزارهائی است که به برنامه نویسان این امکان را می دهد تا با کمترین کد نویسی (در حد چند خط کد) در برنامه های خود قابلیت ارسال و دریافت SMS را فراهم کنند.
با این وب سرویس می توانید کارهای زیر را به راحتی  انجام دهید :

می توانید قابلیت ارسال SMS تکی یا گروهی را در کلیه برنامه های خود اضافه کنید.
امکان ارسال SMS فارسی یا انگلیسی را در برنامه های خود خواهید داشت.
می توانید متن های طولانی را در قالب یک SMS ارسال کنید.
خواهید توانست قابلیت ارسال Wap Push یا Bussiness Card را به Application خود اضافه کنید.
قابلیت ارسال SMS فوری (Flash Message) را دارید.
می توانید SMS خود را با نام تجاری ارسال کنید. یعنی هنگامی که مخاطب SMS شما را دریافت می کند بجای مشاهده شماره “نام تجاری” شما را می بیند! (این قابلیت فعلا  به دستور مقام قضایی توسط مخابرات مسدود شده است)
با استفاده از پنل تحت وب پس از ارسال SMS می توانید وضعیت آنها را مشاهده کنید. فرضا ببینید SMS به گوشی مخاطب رسیده است یا خیر؟
و دهها قابلیت دیگر …

برنامه نویس محترم :

جهت ارسال SMS می توانید از متدهایی که برای این منظور در وب سرویس وجود دارد استفاده کنید سرعت ارسال SMS بسته به ترافیک شبکه و وضعیت اینترنت متفاوت می باشد ولی می توانید حداقل ۶۰ هزار پیامک در ساعت ارسال نمائید.
برای دریافت پیامک نیز می توانید یک آدرس اینترنتی رادر پنل وارد نمائید تا SMS های دریافتی شما به آن آدرس با متد GET (با استفاده از QueryString) ارسال شود همچنین می توانید از متدی که برای این منظور در وب سرویس وجود دارد استفاده کنید. محدودیتی برای دریافت SMS وجود ندارد.

برتری ما نسبت به سایر سرویس های مشابه :

“سرویس ارسال و دریافت SMS ویژه برنامه نویسان” از امکانات منحصر بفردی برخوردار است ، ما برای شما امکانات جالبتری نیز فراهم کرده ایم :

فعال سازی رایگان WebService , API , ارسال به URL برای تمامی پنل های تجاری در صورت درخواست
شماره اختصاصی ۸ تا ۱۴ رقمی جهت ارسال و دریافت بصورت مستقیم
قابلیت استفاده از سرویس در چندین نرم افزار بوسیله چند شماره ارسال و دریافت اخصتصاصی فقط از طریق یک پنل

:

اشتراک در وب سرویس ارسال و دریافت SMS به همراه راهنما و دستورالعمل لازم جهت برنامه نویسان

· جهت کسب اطلاعات بیشتر  در خصوص پنل و وب سرویس  می توانید با شماره دفتر فروش کرج ۶۶۳۹۳۹۳ - ۰۲۶۱  و یا شماره تلفن همراه: ۰۹۳۵۷۴۴۸۸۱۰ تماس حاصل فرمائید .
جهت سفارش سرویس میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید