خطا
  • JFTP::write: Bad response


یکی از مزایای استفاده از سامانه پیامک های تبلیغاتی ایران امکان استفاده رایگان از بانک شماره تلفن های همراه سراسر ایران به همراه بانک تفکیک شده شماره های استان تهران و استان البرز براساس کد پستی می باشد

بانک شماره موبایل کلیه شهرهای ایران ، اعم از موبایل های دائمی و اعتباری بر روی سامانه پیامک های تبلیغاتی ابران فعال گردیده است و به صورت کاملا رایگان جهت ارسال پیام کوتاه قابل استفاده می باشد.
تعداد شماره های موجود در این بانک حدودا ۳۱ میلیون شماره موبایل می باشد که کاملا تفکیک شده است .

شما پس از ارسال به هر گروه از شماره ها برای اطمینان از اینکه آیا شماره ها مربوط به شهر مورد نظر شما می باشند ، می توانید شماره ها را دانلود نمایید و سپس شخصا به صورت اتفاقی نسبت به تماس و تائید موقعیت آنها اقدام نمائید .

بانک شماره موبایل کل تهران و البرز به تفکیک کدپستی ۱۰ رقمی (خانه به خانه ) نیز در سامانه پیامک های تبلیغاتی ابران بارگذاری شده است ، پس از ارسال پیامک به این شماره ها می توانید این شماره ها را نیز دانلود نمایید ، هزینه فعالسازی این ماژول ۱۰۰۰۰ تومان برای پنل های سفید و آبی می باشد ، که این هزینه را فقط یک بار پرداخت خواهید نمود.

به عنوان مثال شما اگر به کدپستی ۱۹۸۱۵۴۲۹XX پیامک ارسال کنید ، به شماره های موجود در ساختمان محل دفتر سامانه پیامک های تبلیغاتی ابران پیامک ارسال می شود ، اگر دو رقم آخر یعنی XX را حذف نمایید به بلوار بهار آزادی پیامک ارسال می شود و هرچه ارقام را از سمت راست حذف کنید (مثلا اگر به ۳ رقم ۱۹۸ پیامک های خود را ارسال نمائید به منطقه منظریه فردیس پیامک ارسال نموده اید) با تغیر پیش شماره های کد پستی شعاع ارسال شما گسترده تر می شود ، پس از ارسال جهت اطمینان بیشتر می توانید لیست شماره ها را دانلود نمایید .

اين بانک به صورت يکجا ، کاملا تفکيک شده ، شهر به شهر مانند : استان آذربايجان شرقی --> آذر شهر --> دائمی یا اعتباری ، فولدر بندی شده با تعداد و نام و در قالب فایل اکسل به صورت جداگانه توسط شرکتهای دیگر متولی سامانه های ارسال پیامک به فروش می رسد ( با قیمتی بین ۱.۵ تا ۵ میلیون تومان ) سامانه پیامکهای تبلیغاتی ایران با فراهم آوردن این بانک و قرار دادن آن به عنوان هدیه به کاربران سامانه با تعداد شماره موبایل های فعال در تهران به تعداد ۵ میلیون عدد به همراه کد پستی و بانک اطلاعاتی شهر مشهد به همراه کدپستی و نام خیابان + نقشه شهر تهران با کدپستی ۵ رقمی انتخابی بسیار مناسب جهت برنامه های تبلیغاتی شما می باشد.


- برای دریافت بانک شماره موبایل در مناطق مختلف تهران ، مثلا منطقه ۱ تهران ، ابتدا بایستی کد پستی محدوده مورد نظر خود را اعلام نموده ، بسته به نیاز شما تعداد شماره هایی که در محدوده کد پستی اعلام شده می باشد به شما اعلام و در صورت تایید نهایی و با واریز مبلغ می توانید شماره ها را توسط فایل text و یا در دفترچه تلفن پنل کاربری خود دریافت نمایید .

- برای استعلام کدپستی محدوده موردنظر خود می توانید به کاوشگر تهران در سایت اینترنتی شهرداری تهران و یا پورتال دریافت
کد پستی در سایت خدمات الکترونیک ایران مراجعه و محدوده موردنظر خود را استعلام بگیرید . لازم به ذکر است که بهترین مرورگر برای استفاده از این سایتها مرورگر اینترنت اکسپلورر ۸ به بالا و یا فایرفاکس ۴ به بالا می باشد. ضمنا می توانید با مراجعه به صفحه زیر نقشه کد پستی استان تهران را مشاهده و ۳ یا ۵ رقم ابتدای کدپستی محدوده مورد نظر خود را دریافت نمائید.

مشاهده نقشه کد پستی استان تهران و استان البرز


آدرس اینترنتی کاوشگر تهران : http://www.tehran.ir/portals/۰/GIS.htm

آدرس جدید دریافت کد پستی با تلفن : http://eservice.iran.ir/web/guest/post

آدرس قدیمی سایت دریافت کد پستی با استفاده از شماره تلفن : http://eservice.postcode.post.ir/modules.php?name=Postalcode


- جهت دریافت ( دانلود ) بانک شماره موبایل ابتدا به صفحه اطلاعات استانها ، شهر ها و شهرستان های سراسر ایران شامل مشخصات و تعداد شماره های تلفن همراه آنها در این صفحه آورده شده است مراجعه نموده و پس از تصمیم گیری برای دریافت شماره ها با ما تماس بگیرید.

لیست تعداد شماره ها بر اساس الفبا با فرمت pdf را نیز میتوانید از این قسمت دانلود کنید ، قیمت هر شماره ۵ ریال می باشد که ، پس از تعیین تعداد شماره درخواستی و واریز مبلغ ، شماره ها در فایل text یا XLS در اختیار شما قرار داده می شود و یا بنا به درخواست شما در دفترچه تلفن شما در سامانه پـیامک تبلـیغاتی ایـران بارگذاری خواهد شد.


با توجه به قوانین جدید سازمان تنظیم مقررات و دستور العملهای اپراتور فروش مستقیم بانک اطلاعات شماره های موبایل فعال کشور متوقف شده است

در صورت نیاز میتوانید با فعال سازی پنل کاربری از بانک شماره های بارگذاری شده بصورت رایگان استفاده نمائید و پس از ارسال نیز گزارش ارسال را که شامل لیست شماره ها می باشد دانلود نمائید !

برای مشاهده قیمت و امکانات نسخه های پیشنهادی مختلف پنل مدیریت پیامک  اینجا کلیک نمائید

برای سفارش و فعالسازی  اینجا کلیک نمائید

http://eservice.postcode.post.ir/modules.php?name=Postalcode